telefon
Çağın tüm teknolojik gelişmelerinden yararlanmak, ev ve iş yerlerimizde bulunan Kombilerin verdiği konfordan yararlanmak kadar keyifli ve güzel başka bir şey var mıdır acaba? Çok değil, 10 yıl öncesine gittiğimizde pek çok evde klima ya da benzeri Kombi lüks olarak değerlendirilirken, artık her evde klimanın yanı sıra kombi uygulamasını görmek de mümkün.


Vaillant Kombi Servisi sayesinde sıcacık mekanlarda yaşamak, ayrıca musluklardan sıcak su akması kadar rahat ve keyifli bir yaşam herhalde şimdilik yok… Ya da sıcak yaz günlerinde hafif bir esinti sağlayan ve sıcaktan bunalmamızı engelleyen klimalar neredeyse hayat kurtaran nitelikler taşıyor. Dolayısı ile böylesi ürünlerin her yıl düzenli şekilde bakımlarını yaptırmak, kontrollerini gerçekleştirmek de bize düşen görevler arasında.

Yapmanız gereken yalnızca bizi aramak. Böylece çağrı merkezimizle bağlantıya geçerek, ürünlerinizin kontrollerini yaptırmak ve daha uzun yıllar daha konforlu bir şekilde kullanmaya devam etmek olacaktır. Güler yüzlü ve aynı zamanda da profesyonel ekibi ile en güzel hizmeti alacağınız servisi her an servisi arayabilirsiniz


Vaillant Servis hızlı, güvenilir, arızalarınıza çözüm bulan ve aynı gün hizmet sağlayan bir teknik servis firmasıdır. 7/24 hizmet anlıyışımız ile boy göstermekte ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. İlkemiz kalite misyonumuz daima güvenilir servis olmaktır senenin 365 günü sizlerin yanınızdayız.

Kış aylarında ısınmanın en ekonomik yolu kombilerimiz, bağımsız ısı konforu sunmaktadır. Kişiler istedikleri sürede istedikleri kadar ısınırlar merkezi ısıtma sistemleri özellikle 3 4 daireden fazla olan konutlarda yakıt açısından kombi daha avantajlıdır ancak kombide olan konforu merkezi sistemlerde bulamazlar bunun nedeni kombinizi kendiniz dilediniz şekilde ve dilediniz sıcaklıkta ayar yapabiliyor oluşunuzdur.