telefon
Soğuk bir kış ayındayız ve hava çok soğuk.  O da ne kombi çalışmıyor? Evde kimse yok ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız? Zeytinburnu kombi servisi size en hızlı şekilde ulaşarak  sorunuzu profesyonel ekipmanlarımızla  en kısa sürede sorunuzu çözeceğiz. Biz müşterimizin en ufak sorunlarını bile göz ardı etmeden sorunun bir daha tekrar etmemesi için bütün detaylarını göz önünde bulundurmaktayız. Özellikle kış aylarında mağdur düşmemeniz için en iyi araçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kombinin periyodik bakımı için, kış sezonu öncesi veya kış sezonu sonunda olmak üzere en az yılda bir kez bakım yaptırılmasını tavsiye etmekteyiz. TSE hizmet belgemiz ve profesyonel teknik elemanlarımızla hizmet kalitesi içerisinde çalışmaktayız. Firmamız siz kıymetli müşterilerimiz ekonomik fiyatlarla %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. 

Kombinizde sorun oluştuysa bize Zeytinburnu kombi servisi 0212 581 00 77 çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz. Servis kaydı bıraktınız gün içinde arıza tespiti yaparak en kısa çözümü sunmaktayız. Bizim için müşterilerimizin rahatlığı, sağlığı ve bütçesi ön planda. Bizi tercih ederek kombi sorununuzu çözeceğiz.